Polmak EnglishPolmak TürkçePolmak

Hakkımızda


HakkımızdaŞirketimiz Karaköy-Perşembe Pazarı semtinde Polisaj ve Zımpara Makineleri üretimi yapmak üzere 1977 yılında Hasan ÖZCAN tarafından kurularak, POLMAK LTD. ŞTİ. ünvanıyla faaliyetlerine başlamıştır. 1994 yılında faaliyetlerini genişleterek Havalandırma Makineleri üretimine başlamış olup Sanayi firmalarına hitap eden Santrifüj (Radyal), Aksiyel, Kanal, Hücreli vs. tiplerde Vantilatörler ve Aspiratörlerin üretimine geçmiştir.
1994 yılında faaliyetlerini genişleterek Havalandırma Makineleri üretimine başlamış olup Sanayi  firmalarına hitap eden Santrifüj, Aksiyel, Kanal, Hücreli vs. tiplerde Vantilatörler ve Aspiratörlerin üretimine  geçmiştir.
 
 
POLMAK LTD.ŞTİ. geçen yıllar boyunca sürekli ürün grubunu genişleterek kendi alanında lider kuruluş olmanın ve başarılarının haklı gururunu yaşamış ve  1997 yılında piyasanın isteklerine cevap verebilmek adına İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde  açmış olduğu şubesiyle müşterilerine kaliteli makineler üreterek en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır.
 
Yıllardan beri gelen tecrübelerimizin ışığında müşteri beklentilerine karşı duyarlı, kaliteyi ön planda tutan, iş ahlakı ve etik inançlara saygı göstermeyi ilke edinen şirketimiz bunun yanında gelişmeyi ve büyümeyi hedef  alan bir vizyona sahiptir.
 


Yeni Ürün


PA-SÇ Aksiyel Tip Çatı Fanı

Haberler

ISK-SODEX ISTANBUL 2016

ISK-SODEX ISTANBUL 2016 Fuarında yerimizi alıyoruz. 4-7 Mayıs 2016


Mobil Toz Toplama Filtreleri

Her ebatta taşınabilir toz toplayıcıların satışı başlamıştır.


Çatı Fanları Yenilendi.

PE-MÇ de yeni ürünlerin imalatına başlanmıştır.