Polmak EnglishPolmak TürkçePolmak

Ürünler - Fan Grubu


Alçak Basınçlı Vantilatörler

Alçak Basınçlı Vantilatörler Bu fanlar öne eğik kanatlı fan grubuna girer. Öne-eğimli (FC) fanların kanatları pervanenin dönüş yönüne doğru eğimlidir. Düşük statik basınçlarda büyük hava miktarlarını verebilen fanlardır. Buna karşılık bu fanlar düşük verim değerlerinde çalışırlar.
devamı...


Orta Basınçlı Vantilatörler

Orta Basınçlı Vantilatörler Bu fanlar geriye eğik (BI-BC) pervaneli fan grubuna girer. Bu tip fanların kanatları pervanenin dönüş yönüne göre geriye eğimlidir. Bu fanın performansı, yüksek randımanlı, rijid konstrüksiyonu ile orta ve yüksek statik basınçlara uygunluğu ile karakterize edilmektedir.
devamı...


Yüksek Basınçlı Vantilatörler

Yüksek Basınçlı Vantilatörler Bu ürün hava körüğü olarak adlandırılır ve radyal-pervaneli fan grubundandır. Bu fanların kanatları, pervanesinin arka plakası üzerinde radyal şekilde dizilir. Bu fanlar oldukça düşük hava miktarlarında yüksek basınç elde etmek için kullanılır.
devamı...


Aksiyel Aspiratörler

Aksiyel Aspiratörler Aksiyel akışlı duvar ve pencere tipi fanlardır. Yüksek hacimli havanın düşük basınçlarda naklinde kullanılan fanlardır.
devamı...


Çatı Tipi Fan

Çatı Tipi Fan Radyal tip çatı fanlar ortamı havalandırmak için hava değişiminin zorunlu olduğu yerler ve kirli havanın, zararlı gazların ve buharın ortamdan atılması gereken yerlerde kullanılırlar.
devamı...


Hücreli Vantilatörler

Hücreli Vantilatörler Hücreli fanlar mahal içindeki kirli havayı dışarı atmada veya kapalı hacme taze hava basmada kullanılır. Bu fanlar bütün havalandırma sistemlerinde ve ses seviyesinin önemli olduğu yerlerde kullanılabilir. Oteller, restoranlar, hastaneler, sinema salonları, kimya, tekstil endüstrileri, matbaa, vb. kullanım alanlarından birkaçıdır.
devamı...


Mobil Filtreleme Sistemleri

Mobil Filtreleme Sistemleri Taşınabilir filtreleme sisteminde açık radyal kanatlı pervane mevctuttur. Üstte bir torba filtre ve altta bir toplama torbası vardır. Dört ufak tekerleğin üzerinde taşınabilir bir makinadır.
devamı...


Montaj Resimleri

Montaj Resimleri
devamı...


Özel İmalat Fanları

Özel İmalat Fanları Her türlü ebatta müşteriye özel fan imalatı gerçekleştirilir
devamı...Yeni Ürün


PA-SÇ Aksiyel Tip Çatı Fanı

Haberler

ISK-SODEX ISTANBUL 2016

ISK-SODEX ISTANBUL 2016 Fuarında yerimizi alıyoruz. 4-7 Mayıs 2016


Mobil Toz Toplama Filtreleri

Her ebatta taşınabilir toz toplayıcıların satışı başlamıştır.


Çatı Fanları Yenilendi.

PE-MÇ de yeni ürünlerin imalatına başlanmıştır.