Polisaj ve Zımpara Makineleri | Santrifüj (Radyal), Aksiyel, Kanal, Hücreli vs. tiplerde Vantilatörler ve Aspiratörler...

Hakkımızda

Şirketimiz Karaköy-Perşembe Pazarı semtinde Polisaj ve Zımpara Makineleri üretimi yapmak üzere 1977 yılında Hasan Özcan tarafından kurularak, POLMAK LTD. ŞTİ. unvanıyla faaliyetlerine başlamıştır.

1994 yılında faaliyetlerini genişleterek Havalandırma Makineleri üretimine başlamış olup sanayi firmalarına hitap eden Santrifüj, Aksiyel, Kanal, Hücreli vb. tiplerde Vantilatörler ve Aspiratörlerin üretimine geçmiştir.

POLMAK LTD. ŞTİ. geçen yıllar boyunca sürekli ürün grubunu genişleterek kendi alanında lider kuruluş olmanın ve başarılarının haklı gururunu yaşamış ve 1997 yılında piyasanın isteklerine cevap verebilmek adına İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde açmış olduğu şubesiyle müşterilerine kaliteli makineler üreterek en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. 2016 tarihi itibariyle de Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde açmış olduğu 3000 m² fabrika ile üretim hattına son teknoloji yeni makineler ekleyip, kalitesini arttırmaya devam ederek artan müşteri portföyüne hizmet etmektedir.

Yıllardan beri gelen tecrübelerimizin ışığında müşteri beklentilerine karşı duyarlı, kaliteyi ön planda tutan, iş ahlakı ve etik inançlara saygı göstermeyi ilke edinen şirketimiz bunun yanında gelişmeyi ve büyümeyi hedef alan bir vizyona sahiptir.

Polmak | Polfan
Polmak | Polfan
Polmak | Polfan
Polmak | Polfan
Polmak | Polfan

Copyright © POLMAK Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2021. Tüm Hakları Saklıdır.